POZICE: Obchodní zástupce

05.10.2021

Kdo jsme?

Four Consulting s.r.o. je česká společnost, zabývající se investováním a financováním projektů. Díky skvělému týmu obchodníků i v nejisté době Covidu rosteme. Za poslední rok jsme získali nové partnery, produkty a založili nové kanceláře.

Právě proto hledáme ambiciózní jedince, s dobrou vyřídilkou a týmovým duchem. Nemusíš mít titul nebo hromady zkušeností s obchodováním. Rádi tě naučíme vše, co je třeba a vyškolíme z tebe správného obchodníka.

Máš aktivní přístup k práci, chuť učit se novým věcem a hledáš práci, kde si vyděláš slušné peníze? V tom případě neváhej a pošli nám svůj životopis!

Co požadujeme?

Komunikativnost - s klienty budeš jednat v rámci dlouhodobé spolupráce. Aby sis vytvořil(a) stálé klienty, musíš mít příjemné vystupování a dobrou vyřídilku. Správná komunikace s klientem ti může zařídit i pasivní příjem.

Obchodního ducha - hledáme dravce s ambicí růstu. Zakládáme si na individuálním přístupu a osobním rozvoji každého z nás. V ambici se u nás meze rozhodně nekladou.

Aktivní přístup k práci - když se chce, tak to jde. Rádi ti vytvoříme individuální plán, abychom ti pomohli s prvními kroky a nastartovat úspěšnou kariéru. Na oplátku musíme vidět tvou snahu a pokrok.

Chuť učit se novým věcem - co se u nás naučíš, využiješ i v běžném životě. Se správným přístupem z tebe vyškolíme profíka.

Výhodou:

(Není vyžadováno, ale můžeš u nás využít)

Znalost cizího jazyka - pracujeme v českém jazyce, máme však i zahraniční klienty.

Řidičský průkaz skupiny B - po zaučení dáváme možnost firemního auta, abys mohl za klienty a do práce dojíždět

Co ti můžeme nabídnout?

  • Pevný plat + motivující odměny za dobře vykonanou práci
  • Obvyklá mzda po zapracování je 55.000 Kč až 70.000 Kč měsíčně
  • Unikátní a rychle se rozvíjející projekt
  • Atraktivní kanceláře v samotném centru Prahy
  • Mobilní telefon
  • Služební automobil značky BMW, Mercedes Benz
  • Příspěvek na dress-code
  • Bonusy ve formě hmotných odměn
  • Firemní akce, večírky a další společenské akce
  • Možnost ubytování ve firemním bytě - nejsi z Prahy? Rádi ti s novým začátkem pomůžeme!

Co od nás můžeš očekávat?

Vytváříme místo, kam si cílevědomí lidé chodí vydělávat spoustu peněz. Čekej od nás správné nasměrování, podporu, zázemí, pochvalu i kritiku.

Zaujalo tě to? Ať už jsi na začátku své kariéry, nebo zkušený specialista s chutí se posunout dál, ve svých schopnostech a znalostech, ozvi se, rádi si přečteme tvůj životopis. Zašli nám ho a my se ti brzy ozveme s pozvánkou na osobní pohovor, na kterém ti kariéru ve Four Consulting s.r.o. představíme.